Готування

За допомогую побутової техніки Kaiser Ви будете насолоджуватись процесом та результатом готування! У наших продуктах поєднані останні тенденції дизайну, інженерні ноу-хау і найвища якість та довговічність.

Багатофункціональні печі, призначені для установки в стільницю

EH 6000 LIFT

Магія Kaiser

Лише легенько доторкніться до панелі управління, і з стільниці виїде ця незвичайна духовка, виблискуючи склом і нержавіючою сталлю.

Вбудовані духовки модельного ряду La Perle із функцією LIFT – це запатентовані прилади для установки у стільницю.

Ці моделі – просте і елеганте рішення тривимірної проблеми. Вони поєднують у собі художнє бачення дизайнера, інноваціні конструктивні рішень інженера та допомагають зекономити місце на Вашій кухні.

Духовки з функцією LIFT – це елегантні та чарівні помічники для виконання найвимогливіших кулінарних фантазій!

magie_Lift

Вбудовані духовки з інтегрованим ящиком для підігріву посуду

EH 6907 GW La Perle

Ця повнорозмірна духовка має 68 літрів об’єму и внутрішню емаль Nickel FREE, панель управління інтегрована в дверцята, в знизу знаходиться скляна поличка для підігріву посуду.

Не дивлячись на додаткову полицю, ця ексклюзивна духовка вбудовується в стандартну нішу.

Передня панель виготовлена з чорного полірованого скла з фаскою, яка чудово поєднується з керамічними та індукційними поверхнями, що мають такий самий дизайн і виконання.

Велике потрійне скло дверцят духовки забезпечує зручний і надійний холодний фронт, яке також легко доглядати.

На додаток до 14 функцій, в духовці присутні функціїї Turbo Heat та Turbo Clean, а також безліч можливих комбінацій!

Вбудований в духовку ящик для підігріву посуду тримає їжу теплою, а також може використовуватися для розморожування продуктів, виготовлення дріжджового тіста, а також делікатного приготування при температурі 70 °C.

La_Perle

Прилади з повним сенсорним управлінням

Витяжки AT 6407 / AT 9407, поверхні з вільним полем KCT 65 та духовка EH 6906 BITURBO

Кухонні прилади Kaiser прекрасно поєднуються один з одним і можуть гармонувати з кухнями різних стилів. Вони несуть в собі чудові дизайнерські рішення, надійність та універсальність.

Сучасний лаконічний дизайн, що підтримується високоякісними матеріалами, такими як тепло- та ударстійке скло, масивні металеві елементи, в поєднаненні з високою потужністю і ефективністю, є найважливішими атрибутами всіх моделей торгової марки Kaiser.

Тепло- та ударостійке скло, масивні металеві елементи, повне сенсорне управління Full Touch з LED підсвіткою, індукційні системи з вільними зонами нагріву Free Zone Power – це лише невелика частина того, що приваблює наших кліентів.

Витяжки AT 6407 / AT 9407 шириною 60 см / 90 см, і потужністю 1000 м³/год, вбудована індукційна поверхня з вільними зонами розташування посуду Free Zone Power та різним дизайном, вбудована електрична духовка EH 6906 F14 BITURBO у виконанні Chrome (хромований) та INOX (нержавіюча сталь) демонструють високий рівень технологій Kaiser.

Full_touch-Set

Система гарячого повітря

Духовки Kaiser оснащені сучасною системою циркуляції гарячого повітря. Вентилятор з вбудованим обертальним нагрівальним елементом забезпечує рівномірну циркуляцію гарячого повітря всередині духовки. Температура повітря може підтримуватися в будь-якому функціональному режимі від 50 °C до 280 °C. Ця система дозволяє одночасно готувати на різних рівнях духовки при більш низьких температурах, що заощаджує енергію і зменшує рівень забруднення. Використання циркуляції гарячого повітря покращує смак їжі і зменшує вміст жиру у страві.

Hot_air_system

Іновації та дизайн індукційних поверхонь

Кількість, форма і розмір посуду тепер неважливі! Система Free Zone дозволяє вільно пересувати посуд по нагрівному полю, при цьому нагрів відбувається безпосередньо під посудом. Ультра-швидкий нагрів забезпечує майже миттєвий підігрів страв і швидке приготування. А таймер для кожного нагрівного поля, який вимкне нагрів через заданий час, а також система блокування Safety Guard – це запорука безпеки у Вашому домі.

Induction_hobs

Практична і розумна поверхня

FreeZone-logo

Керамічна індукційна поверхня з вільними зонами опалення Free Zone, які дозволяють розмістити посуд в будь-якому місці, не турбуючись про кількість та розмір.
Керамічна індукційна поверхня з вільними зонами опалення Free Zone, які дозволяють розмістити посуд в будь-якому місці, не турбуючись про кількість та розмір.

Кількість, форма і розмір посуду більше неважливі. Ви можете розміщувати його в будь-якому місці нагрівного поля, навіть під час приготування. Нагрів відбувається тільки під посудом.
Кількість, форма і розмір посуду більше неважливі. Ви можете розміщувати його в будь-якому місці нагрівного поля, навіть під час приготування. Нагрів відбувається тільки під посудом.

Не тільки чорна

Вбудовані поверхні з тематичним малюнком KCT 6912 F Geo, K CT 6512 F Ära, KCT 6512 F Herd

Прикрасьте свою кухню нашими поверхнями з незабутнім дизайном, який наносится на нижню поверхню скла і не стирається! Також, плями від посуду, які часто дуже виділяются на чорних поверхнях, будуть невидимими!

Комфорки з подвійним полем, круглі та овальні, дозволяють готувати страви у посуді різного діаметру і подовженої форми.

Високоточне сенсорне управління, блокування від дітей, автоматичне вимикання по таймеру, а також LED індикитори залишкового тепла роблять приготування страв максимально зручним і комфортним.

nicht_nur_schwarz-Hintergrund1

Дизайн Geo – геометричні форми
Дизайн Geo – геометричні форми

Дизайн Ära – печерний розпис
Дизайн Ära – печерний розпис

Дизайн Herd – старовинна чавунна плита
Дизайн Herd – старовинна чавунна плита

Свіже повітря для вашої оселі

Витяжки Kaiser можуть працювати в двох режимах – залежно від Ваших потреб

Режим відводу
Повітря пропускається через металеві жирові фільтри і спрямовується назовні. Труба може виводити у витяжний канал, або на вулицю.

Режим рециркуляції
Не у всіх будівлях є можливість підключити витяжку до вентиляційної системи. У цьому випадку наші витяжки можуть працювати в якості повітряного фільтра. Пари проходять через металеві жирові фільтри, а запахи і мікрочастинки фільтруються вугільними фільтрами. Пари їжі і запахи перетворюються на свіже повітря і повертаются назад у кухню.

Abzugshauben-Hintergrund

Електронні панелі управління Електронні панелі управління

Вони дозволяють програмувати автоматичне вимикання витяжки. Всі функції, у тому числі таймери, зберігаються і можуть управлятися за допомогою дистанційного керування. Спецільний індикатор сигналізує, коли вугільний фільтр повинен бути замінений.

Металеві жирові фільтри Металеві жирові фільтри
Металеві жирові фільтрі вироболяються із нержавіючих матеріалів (нержавіюча сталь або алюміній). Їх можно мити, в тому числі в посудомийній машині, і повторно використовувати.
Вугільні фільтри Вугільні фільтри
Ці фільтри використовуються для усунення запахів під час та після приготування. Вони необхідні тільки якщо Ваша витяжка працює в режимі рециркуляції.
Максимальна продуктивність Максимальна продуктивність
Завдяки сучасним економічним двигунам витяжки Kaiser досягають потужності у 1000 м³/год при низькому рівні шуму.

Найшвидший розігрів

Мікрохвильові печі торгової марки Kaiser виготовлені з використанням високоякісних матеріалів і мають 21 функцію, включаючи, серед іншого, конвекцію (інтегрований вентилятор циркулює гаряче повітря і призводить до ідеального результату) і автоматична програма для дитячого  харчування (нагрів дитячого харчування до необхідної температури). Мікрохвильові печі від Кайзера – це: 6 автоматичних програм, 5 рівнів потужності, 3 рівня потужності + гриль, 3 рівня потужності + гаряче повітря, 3 функції розморожування за вагою або часом.
Моделі дизайну Belle Époque від Kaiser виконані у різних кольорових варіаціях: антрацит, ваніль та слонова кістка. Внутрішні камери всіх мікрохвильовок вироблені із нержавіючої сталі INOX з Anti-Touch ефектом, що не залишає плям від відбитків пальців.
Мікрохвильові печі оснащені повністю сенсорним управлінням, а об’єм їхньої камери становить 25 літрів.