Готування

За допомогою побутової техніки Kaiser Ви будете насолоджуватись процесом та результатом готування! У наших продуктах поєднані останні тенденції дизайну, інженерні ноу-хау і найвища якість та довговічність.

Багатофункціональні печі, призначені для установки в стільницю

EH 6000 LIFT

Вбудовані духовки з інтегрованим ящиком для підігріву посуду

EH 6907 GW LA PERLE

Прилади з повністю сенсорним управлінням

Витяжки AT 6407 / AT 9407, поверхні з вільним полем KCT 65 та духовка EH 6906 BITURBO

Система гарячого повітря

Іновації та дизайн індукційних поверхонь

Практична і розумна поверхня

Керамічна індукційна поверхня з вільними зонами опалення Free Zone, які дозволяють розмістити посуд в будь-якому місці, не турбуючись про кількість та розмір.

Кількість, форма і розмір посуду більше неважливі. Ви можете розміщувати його в будь-якому місці нагрівного поля, навіть під час приготування. Нагрів відбувається тільки під посудом.

Не тільки чорна

Вбудовані поверхні з тематичним малюнком KCT 6912 F Geo, KCT 6512 F Ära, KCT 6512 F Herd

Дизайн Geo – геометричні форми

Дизайн Ära – печерний розпис

Дизайн Herd – старовинна чавунна плита

Свіже повітря для вашої оселі

Електронні панелі управління

Вони дозволяють програмувати автоматичне вимикання витяжки. Всі функції, у тому числі таймери, зберігаються і можуть управлятися за допомогою дистанційного керування. Спецільний індикатор сигналізує, коли вугільний фільтр повинен бути замінений.

Металеві жирові фільтри

Металеві жирові фільтри вироболяються із нержавіючих матеріалів (нержавіюча сталь або алюміній). Їх можно мити, в тому числі в посудомийній машині, і повторно використовувати.

Вугільні фільтри

Ці фільтри використовуються для усунення запахів під час та після приготування. Вони необхідні тільки якщо Ваша витяжка працює в режимі рециркуляції.

Максимальна продуктивність

Завдяки сучасним економічним двигунам витяжки Kaiser досягають потужності у 1000 м³/год при низькому рівні шуму.

Найшвидший розігрів

Мікрохвильові печі торгової марки Kaiser виготовлені з використанням високоякісних матеріалів і мають 21 функцію, включаючи, серед іншого, конвекцію (інтегрований вентилятор циркулює гаряче повітря і призводить до ідеального результату) і автоматична програма для дитячого харчування (нагрів дитячого харчування до необхідної температури). Мікрохвильові печі від Кайзера – це: 6 автоматичних програм, 5 рівнів потужності, 3 рівня потужності + гриль, 3 рівня потужності + гаряче повітря, 3 функції розморожування за вагою або часом.

Моделі дизайну Belle Époque від Kaiser виконані у різних кольорових варіаціях: антрацит, ваніль та слонова кістка.

Внутрішні камери всіх мікрохвильовок вироблені із нержавіючої сталі INOX з Anti-Touch ефектом, що не залишає плям від відбитків пальців.

Мікрохвильові печі Kaiser оснащені повністю сенсорним управлінням Full Touch, а об’єм їхньої камери становить 25 літрів.

Вбудовувані мікрохвильові печі

Мікрохвильова піч Kaiser EM 2001

Вбудовувані мікрохвильові печі

Мікрохвильова піч Kaiser EM 2000

Вбудовувані мікрохвильові печі

Мікрохвильова піч Kaiser EM 2520